خوش آمدید، چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

ما تضمین می کنیم که اطلاعات شما از جمله اطلاعات حساس ارسال شده توسط شما به صورت آنلاین و آفلاین محافظت می شود. در حالی که پرداخت را انجام می دهید، صفحه امن، رمزگذاری شده و با بهترین نرم افزار رمزگذاری در صنعت – SSL محافظت می شود. می توانید یکی از روش های پرداخت زیر را انتخاب کنید.

بعد از ورود به پروفایل ، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید ، پس از انتخاب آدرس میتوانید نوع پرداخت خود را انتخاب کنید. بعد از اتمام ثبت سفارش، سیستم کد سفارش شما را نمایش خواهد داد.

بله. قبل از خرید میبایست از طریق شماره موبایل و ایمیل ثبت نام کنید.

وارد سایت لعبت شید و در قسمت محیط کاربری به قسمت سفارش ها رفته و از وضعیت سفارش اطلاع پیدا کنید. همچنین در صورت ارسال و تکمیل شدن سفارش کد مرسوله پستی سفارش قابل مشاهده است.

تمامی محصولات موجود در سایت لعبت با ضمانت اصالت کالا ارائه می شود. 

امکان برگشت کالا در فروشگاه لعبت وجود دارد، که شرایط برگشت کالا را می توانید در قسمت مورد نظر موجود در سایت مشاهده ومطالعه نمایید.

وب سایت لعبت با دارا بودن نماد اعتماد و بیش از 5K فالوور اینستاگرام و بیش از 10000 خرید موفق در پرونده خود جایی برای عدم اعتماد باقی نمی گذارد. پس با خیال راحت خرید کن.
تمام کالاهای موجود در فروشگاه دارای اصالت هستند. عطر و ادکلن های خارجی با برچسب معتبر ارائه می گردند.

با توجه به مشغله کاری پرسنل در ارائه خدمات مجازی و فشار کاری بالا و همچنین ماهیت مجازی بودن فروش لعبت،امکان خرید حضوری تا به حال میسر نشده است.